AEG SBE 705 RE 705 W Darbeli Matkap
Giriş Gücü 705 watt
Yüksüz Hızı 0–2700 dev/dk
Delme Duvar/Çelik/Ahşap 16/13/30 mm
Maks. Tork 15 Nm
Mandren 1,0–10 mm